Skip to content

Telefón

+421904190594

Email

info@kovozvarcaplak.sk

Juraja Holčeka 55

94144 Hul

Menu

Kované brány na kľúč

Kovozvar ponúka široký výber kovavých brán, za vynikajúce ceny. Dodáme Vám posuvné kované brány, samonosné kované brány, dvojkrídlové kované brány, pozinkované kované brány, práškovo maľované kované brány a luxusné kované brány. Vlastné rozmery kovanej brány, cenová ponuka zadarmo a dovoz v rámci celej SR.

Kované posuvné brány

Kované posuvné brány sa otvárajú do strany pozdĺž plota, vďaka čomu efektívne šetria priestor pred aj za bránou. Kované posuvné brány sú ošetrené voči korózii žiarovim zinkovaním, následne nastrekom farby podľa vzoru ral, alebo práškovou metalurgiou. V ponuke máme širokú škálu vzorov a typov kovaných brán, ktoré môžeme po konzultácii zo zákazníkom o modifikovať podľa prania zákazníka. K posuvným bránam dodávame aj pohonné jednotky. Montáž kovanej brány je samozrejmosťou.

Kované dvojkrídlové brany

Vonkajšie kované dvojkrídlové brány sú tvorené jedným alebo dvoma krídlami. Zvyčajne sa otvárajú smerom na pozemok. Krídlo je uchytené pomocou nastaviteľných otočných pántov na zabetónovaných stĺpcoch vyrobených z uzavretých profilov, prípadne priamo na stĺpikoch oplotenia.

Samonosné kované brány

Samonosné kované brány vyrábame podľa priania zákazníka na kľúč. Samonosné kované brány KOVOZVAR sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov a spĺňajú náročné požiadavky z hľadiska častého používania.

Naša spoločnosť Kovozvar Milan Čaplák sa venuje výrobe kovaných brán, koveného zábradlia, kovaných mreží, kovanému nábytku a kovaných bytových doplnkov nepretržite už 20 rokov.
Pre vypracovanie nezáväznej cenovej ponuky nás kontaktuje.

5/5 - (129 votes)